درباره سی آر ام لندز

سی آر ام لندز از شرکت های زیر مجموعه کنسرسیوم سپنتا  با هدف ارائه راهکارهای جامع فناوری اطلاعات بر اساس آخرین دستاوردهای صنعت فناوری اطلاعات دنیا، فعالیت خود را در چارچوب ۳ گروه تجارت الکترونیک، دولت الکترونیک و آموزش الکترونیک از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است. سی آر ام لندز  ماموریت خود را ارائه راهکارهای نوین در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه این راهکارها در عرصه ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمت به مشتریان می داند و با بهره گیری از تجربه متخصصین برجسته حوزه ی فناوری اطلاعات، در مجموعه ی خود مفتخر به تولید محصولات منحصر به فرد و ارائه خدمات مطابق با استاندارهای روز دنیا گردیده است.

سی آر ام لندز بـر پایه تجربه چند سـاله خود، توان مدیریتی و شناخت بازار فعالیت های تخصصی خویش، توانـسته است با ارائه خدمــات برتر به مشتریان در فضای تجاری فعلی همواره به عـنوان بازوی مشاوره و راهگشای گره های سازمانی و  ارائه دهنده راه حل های مناسب درخدمت شـرکـت ها و مؤسسات بزرگ و مهم کـشور باشد. سی آر ام لندز مجموعه ای است که توانمندی های یاد شـده را درقالب ایده ها و افـکار نویـن در راستای مســیری صحـیح به کار می بندد.
نوآوری، مشتری مداری،‌ سرعت عمل، دقت، ارائه سرویس مناسب و خدمات پشتیبانی موثر در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوند مستحکمی بین مشتریان و سی آر ام لندز برقرار ساخته اند. این نکات وجوه تمایز سی آر ام لندز از شرکت های همکار می باشد.

سی آر ام لندز، مشتریان را نه تنها به چشم خریداران محصولات و خدمات خود، بلکه به دید شرکای راهبردی خویش می نگرد. به همین جهت، کسب رضایت و خشنودی مشتریان بزرگترین آرمان و هدف در مجموعه سی آر ام لندز به شمار می آید. باور ما این است که بعنوان مشاوری امین و دلسوز همیشه در کنار مشتریان خود بوده و با ایجاد فرهنگ سازمانی مبتنی بر مشارکت، احساس مسئولیت و وفاداری کارکنان، ارزشهای متعالی را در شرکت جاری گردانیم.